Nabídka

Před První světovou válkou přivedl kolář Jan svou Františku do malé chalupy. O pár let později narukoval. Ve třicátých letech dcera Marie spolu s manželem Františkem stavení rozšířili o sklep, stodolu a chlívy. Hospodářství vzkvétalo. Po Františkově smrti, koncem padesátých let, začala chalupa chátrat. Jejich dcera Marta se odstěhovala a až začátkem roku 2004 začali s rozsáhlou rekonstrukcí mí rodiče, Pavel a Hana. Já převzala štafetu před pár lety a s mým mužem Martinem pokračujeme přestavbou podkroví a péčí o zahradu. Pět generací, jež se na svém konci a začátku nikdy nepotkaly, ale spojuje je jedna chalupa na zahradě...

Máte - li rádi přírodu, klid a v noci nebe plné hvězd, bude se Vám u nás líbit.

Zrekonstruovaná chalupa pro deset až dvanáct osob je situována na kraji vesnice, na půl cesty mezi Prahou a Českými Budějovicemi, v regionu Česká Sibiř. V přízemí se nachází světnice s manželskou postelí a dětskou palandou, kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, samostatné WC. V podkroví jsou dva prostorné pokoje oddělené chodbou, sprchový kout a samostatné WC.V každé podkrovní místnosti jsou čtyři variabilní rámy s matrací. Na zahradě je prostorná dřevěná pergola s dosahem WiFi, gril na dřevěné uhlí, ohniště, trampolína, pískoviště, bazén, bylinková spirála s bylinkami k využití ve vaší prázdninové kuchyni. Dětské hřiště najdete o pár metrů dál na návsi.

Ceník:
 • Týden / 7 nocí 21.000,- Kč chalupu
 • Víkend / 2 noci 8.000,- Kč za chalupu

 • V případě jiného počtu nocí / osob mi zavolejte, nebo napište a domluvíme se individuálně.
  El. energie účtována dle spotřeby na elektroměru vždy při odjezdu.
  Pro více informací rozklikněte Chalupa info a Pravidla chalupy níže.
Pravidla chalupy

Chalupa je vytápěna centrální obecní kotelnou na biomasu, v kuchyni je v zimě možné přitápět v kamnech na dřevo. Vodu odebíráme z obecního vodovodu.

Skupině zapůjčíme zdarma jogamatky, polštářky, deky.

Povlečení si prosím dovezte vlastní, nebo je u nás k zapůjčení za poplatek 100,- Kč za set (prostěradlo, polštář, deka). Ručníky, utěrky a hygienické potřeby je třeba mít také vlastní.

Platební podmínky
Ubytování Vám bude rezervováno po obdržení Vaší objednávky s Vámi požadovaným termínem a počtem ubytovaných osob, po zaplacení rezervačního poplatku ve výši 4.000,- Kč. Rezervační poplatek plaťte bankovním převodem na bankovní účet č. 2601046425/2010 vedený u FIO banky ČR, doplatek je splatný nejpozději 1 týden před prvním dnem Vámi objednaného pobytu. Do poznámky pro příjemce uveďte prosím termín pobytu a Vaše příjmení. Rezervační poplatek je vratný zpět na Váš účet pouze v případě, zruším-li jako pronajímatel Váš pobyt z vážných provozních důvodů a to pouze do výše poplatku, který jste mi zaslali na bankovní účet ke dni zrušení rezervace.Objednatel -organizátor skupinového pobytu zodpovídá za dodržování pravidel chalupy, zásad slušného chování a za vyrovnání případné škody vzniklé na majetku a vybavení chalupy během pobytu skupiny. Objednávkou pobytu stvrzujete, že jste byli s těmito podmínkami obeznámeni a respektujete je.

Ubytovací podmínky
Hodinu příjezdu je potřeba dohodnout předem. Při předání vás seznámím s chalupou, zahradou a jejich inventářem. Předám Vám klíče od vstupních dveří a venkovní branky. Při nástupu ubytování Vás poprosím o vratnou kauci. Za škody, které způsobíte na majetku ubytovacího zařízení, odpovídáte v plném rozsahu. Při ztrátě klíčů zaplatíte škodu mně způsobenou ve výši 1000,- Kč. Ubytování je povoleno pouze pro počet osob, který je předem dohodnut a v případě změny je třeba mi tuto skutečnost oznámit. Pokud bude v chalupě nebo na zahradě ubytován větší počet osob, mám právo na úhradu ubytovacích poplatků s tím spojených.

V těchto termínech je chalupa již obsazena.

obsazeno od 19.04.2021 - do 04.07.2021
obsazeno od 10.07.2021 - do 17.07.2021
obsazeno od 17.07.2021 - do 24.07.2021
obsazeno od 24.07.2021 - do 31.07.2021
obsazeno od 31.07.2021 - do 07.08.2021
obsazeno od 07.08.2021 - do 14.08.2021
obsazeno od 14.08.2021 - do 21.08.2021
Všechny ostatní termíny si můžete rezervovat.

PODZIM NA CHALUPĚ

Ať už s rodinou, nebo malým workshopem, který u nás můžete uspořádat, přijeďte si užít podzim. Stačí zavolat nebo napsat a domluvíme se na ceně na míru. Cena za víkend je 5.800,- + poplatky za vodu a elektřinu.

KONTAKTUJTE MĚ
VAŠE JMÉNO
VÁŠ E-MAIL
PŘEDMĚT ZPRÁVY
SEČTI
VAŠE ZPRÁVA
Souhlasím s užitím mého jména a emailu dle těchto pravidel ochrany osobních údajů
Pravidla chalupy
Pravidla chalupy
Prosím Vás, abyste dodržovali následující pravidla:
 • nestěhovat nábytek ani jeho části z objektu ven
 • nesmí být prováděny zásahy do elektrické či jakékoliv jiné instalace
 • není dovoleno používat vlastních ohřevných elektrospotřebičů
 • zákazníci jsou povinni dodržovat zákaz vstupu do chalupy ve venkovní obuvi,doporučuji vzít si s sebou přezuvky,podlaha v kuchyni je chladná.
 • zákazníkům není dovoleno brát do chalupy sportovní nářadí a jiné předměty, pro jejichž úschovu je vyhrazeno jiné místo
 • při odchodu z chalupy či z objektu zhasnout světla, uzavřít okna, přesvědčit se, zda jsou zavřeny vodovodní uzávěry a zamčena jak chalupa samotná, tak vstupní dveře do objektu
 • zákazník je povinen chovat se v chalupě a v ostatních částech objektu tak, aby nevznikl požár
 • v chalupě je zákaz kouření, kouření je dovoleno pouze na místech k tomu určených (venkovní prostor)
 • šetřit vodou a energiemi
 • dodržovat noční klid od 22 do 7 hodin
 • udržovat pořádek, třídit odpad a odpadky shromažďovat na místě k tomu určeném
 • dohlížet na své děti při jejich pobytu na zahradě a atrakcích pro ně určených
Ubytovatel neodpovídá za dohled ani případná zranění a je na rodičích, aby posoudili možnosti svých dětí. V den odjezdu jste povinni vyklidit a opustit chalupu do času dle předchozí dohody a odevzdat klíče mně nebo osobě k tomu pověřené. Chalupu předáváte řádně uklizenou, čistící prostředky jsou k dispozici. V opačném případě jste povinni uhradit 1.200,- Kč za úklid. Jste plně odpovědní za škody na užívané chalupě, zahradě, jejich zařízení a vybavení způsobené Vámi nebo ostatními zúčastněnými osobami. Jste povinni každou způsobenou škodu ohlásit a uhradit mi ji v plné výši (tzn. náklady na uvedení do původního stavu). Toto ujednání se nevztahuje na škody způsobené běžným opotřebením.