Nabídka

Chalupa na zahradě není jen o bydlení. Pořádáme kurzy, semináře a různé workshopy. Výhodou seminářů pořádaných u nás na chalupě je malá skupina, která zaručuje individuální přístup a rodinná atmosféra na klidném místě.

Vím, jak snadno se informace zapomenou. Záleží mi na tom, abyste znalosti a dovednosti s lehkostí přenesly do svého každodenního života. Proto při opakování semináře dostanete 30% slevu. Objednejte se přes formulář níže, já Vám potom zašlu bližší informace a údaje k platbě.

CO SE CHYSTÁ? 01.11.2019 - 01.12.2022

18.12. OD 19:00 TĚ SRDEČNĚ ZVU NA ADVENTNÍ PILATES V TOMICÍCH. Čím bude vyjímečný? Bude to dárek ode mě Tobě. Přijď si užít 90 minut cvičení zdarma. Doma řekni, že přijdeš později. Po cvičení budeme degustovat cukroví i pití, co kdo donese. Těším se velmi! OD LEDNA 2020 ZAČÍNÁME CVIČIT TAKÉ V OUBĚNICÍCH V KAMPELIČCE. Datum a čas upřesním. Je mi velkým potěšením. CHCEŠ-LI SI ZACVIČIT I VE VAŠÍ VESNICI, MÁŠ PROSTOR A PÁR NADŠENÝCH LIDÍ KOLEM SEBE A NEJSTE MOC DALEKO, ZAVOLEJ NEBO NAPIŠ A DOMLUVÍME SE.
2

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PILATES SE ZAMĚŘENÍM NA PÁNEVNÍ DNO V TOMICÍCH 01.04.2018 - 31.12.2022

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PILATES KAŽDOU STŘEDU OD 19:00 DO 20:00 V HASIČÁRNĚ V TOMICÍCH U OLBRAMOVICÍCH. V létě cvičíme na nedalekém hřišti mezi stromy na trávě. Přidejte se k nám, jste srdečně vítáni!
3
KONTAKTUJTE MĚ
VAŠE JMÉNO
VÁŠ E-MAIL
PŘEDMĚT ZPRÁVY
SEČTI
VAŠE ZPRÁVA
Souhlasím s užitím mého jména a emailu dle těchto pravidel ochrany osobních údajů