Nabídka

Pořádám skupinové lekce a individuální konzultace zdravotního cvičení pilates a cvičení pánevního dna.

Letitá praxe mě utvrdila ve starých pravdách,
... že
vše souvisí se vším
... a že v jednoduchosti je nejen krása, ale hlavně síla
... a tak
se snažím jednotlivá cvičení vzájemně propojovat, instruovat Vás do správných cvičebních pozic a konzultovat s Vámi
... a tím
se navzájem propojovat a obohacovat
... skrze
naše osobní zkušenosti.

Mé vzdělání
Vyšší zdravotnická škola, České Budějovice
Behindertendorf Altenhof, Rakousko - Vesnička pro tělesně postižené, práce s klienty s poruchami pohybového ústrojí, roztroušenou sklerózou
Neurologické oddělení Nemocnice Rudolfa a Stefanie, Benešov
Signály těla a stres - impulsy k vědomému životu, Dr. Georg Wögerbauer, Perneg, Rakousko
Bachova květová terapie, Český Krumlov
Byliny a výroba preparátů z nich, Adriana Kašparová, České Budějovice
Kurz předporodní přípravy a šestinedělí pro porodní asistentky, České Budějovice
Lektorský kurz Školy pánevního dna Renaty Sahani, Praha
Instruktorský kurz pilates s akreditací MŠMT,Elixír Akademie, Praha
Noha a chodidlo, Věra Havlová, Praha
V listopadu 2020 budu absolvovat lektorský kurz pro instruktory jogy, IQ pohyb akademie, Praha

Já a pilates
Vedle zdravotnického vzdělání a znalostí v oboru mám vlastní zkušenosti s problémy v oblasti pánve, kterých jsem se postupně zbavila díky víře v sebe samu, ve své tělo. Začalo to pánevním cvičením metodou 3x3 a protože vše souvisí se vším a já zjistila, že nejde cvičit pouze oblast pánevního dna bez zapojení celého těla a dechu, dostala jsem se ke cvičení pilates, jehož jsem dnes instruktorkou. Během lekcí přistupuji k vašim tělům s respektem, pokorou a vírou, že v jednoduchosti je síla a krása a že zázraky se dějí každý den. Neustále se vzdělávám na seminářích zdravého pohybu, fyzioterapie, čerpám z odborných časopisů a zajímám se o nejnovější poznatky z anatomie. Objevuji možnosti svého těla a vše se potom snažím předat dál. Jako zásadní shledávám naučit vás během cvičení správně dýchat a dbám na správné nastavení těla. Každý jsme jiný a tak se k vám snažím i přistupovat. Má práce mě velmi baví a během lekcí se snažím o rodinnou atmosféru. Pravidelným cvičením získáte krásné držení těla, sílu, pružnost, stabilitu a z lekcí budete odcházet protažení a s dobrou náladou.

Já a cvičení pánevního dna
Pracuji s pánevním dnem už nejen metodou 3x3, tato metoda ale zůstává během mé práce s vámi klíčová a vnímá pánevní dno v kontextu tří pater těla a ve třech rovinách - fyzické, emoční a energetické. Společně se vydáme na cestu objevování jeho správné aktivace a relaxace. Poznáš a procítíš, co jsou svaly pánevního dna a co ne. Zorientuješ se v jednotlivých vrstvách svalů pánevního dna a postupně si sama / sám přijdeš na to, proč Ti jen aktivace svěračů od obtíží nepomůže. Seznámím Tě s prevencí močové inkontinence. Zjistíš, jestli Tvoje pánevní dno potřebuje posílit nebo uvolnit. Jednoduchými cviky si zkvalitníš produkci hormonů. Vedle prevence osteoporózy je cvičení velkým přínosem pro ženy, které dlouho touží po miminku a nemůžou otěhotnět. Naučíš se bioenergetické cviky, které Ti pomohou proti stresu a únavě. Ženám, které kurz absolvovaly, se zmírnily klimakterické návaly, bolesti hlavy, zad i kyčlí. Cvičení pomáhá k získání větší vnitřní síly, vitality, sebejistoty, sebedůvěry. Pokud se ve skupině necítíš dobře, ráda Tě provedu kurzem individuálně. Uvědomuji si intimitu tohoto cvičení a tak nabízím privátní kurzy pro ženy - kamarádky, kolegyně, babičky, maminky a dcery. Přijedu k Vám domů, nebo na místo, na kterém se domluvíme.

"Cvičení pánevního dna je skryté. Nikdo jej nevidí a nedá se popsat do emailu, nebo zachytit na fotce. Kdyby to možné bylo, tak nemá s pánevním dnem nikdo potíže." Renata Sahani

Svou práci ráda podporuji Bachovou květovou terapií.

Ceník pro rok 2020:
 • Pilates, cvičení pánevního dna:
  Skupinová lekce / cena různá (dle vzdálenosti, nájmu, zaměření)
  Individuální konzultace / 500,- Kč za 60 minut, 700,- Kč za 90 minut
 • Bachova květová terapie:
  První konzultace / 800 Kč,- (zahrnuje vstupní konzultaci 60 minut, namixování, mixovací lahvičku)
  Každé další namixování, nebo namixování v rámci skupinové lekce / individuální konzultace 250,- Kč + 50,- Kč mixovací lahvička.
  Možnost konzultace přes skype, bachovky potom zasílám poštou.

 • Objednejte se prosím prostřednictvím formuláře níže nebo telefonicky.
  Na jakékoliv dotazy ráda odpovím.

PILATES VE VOTICÍCH

Milí cvičící, od 6.10. pokračujeme v našem pohodovém cvičení pod heslem drsně s láskou! A to STŘEDA klášter od 17:30 a NEDELE tělocvična (malý sál) ZŠ Votice od 18:00.
2

PERGOLA

Víte, že ... dřevěná pergola stojí na místě bývalých chlívů. Na střeše jsou původní tašky a podlaha je vyskládána z rozebraných cihel, které chlív tvořily. V pergole v létě krásně profukuje, je v ní hodně místa a máte z ní rozhled. Jak po zahradě (na trampolínu, bazén, pískoviště, do zahrady i na náves:), tak po světě (Wifi:). A právě jsme ji "vylepšili". Léto pojď!
3

POHYB NA ČERSTVÉM VZDUCHU

je to, co teď praktikujeme. Začali jsme znovu pronajímat naši chalupu, přijeďte se podívat. V okolí máme spoustu turistických tras a cyklostezek. Co vy na to?
4

PILATES S PRVKY JOGY ŽIVĚ ONLINE

Protože se mi po našich společných hodinách stýská, nouzový stav jen tak neskončí a protože některým z vás se začínají vracet chronické bolesti, rozhodla jsem se předcvičovat online. Takže kdo máte chuť a odvahu, pojďte do toho se mnou! V případě zájmu mi napište a já vám zašlu email s podrobnými informacemi. PRVNÍ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ PROBĚHNE VE STŘEDU 28.10. OD 18:00 A OD 19:00. MŮŽETE SE HLÁSIT PRŮBĚŽNĚ, NENÍ PODMÍNKOU STIHNOUT PRVNÍ LEKCI.
5

KURZY PILATES

Od 14.9.2020 začínají nové kurzy (a končí na konci prosince). Cvičíme: ... ve Voticích (středa od 17:30 v Klášteře sv. Františka z Assisi, neděle od 18:00 v tanečním sále ZUŠ) ... v Olbramovicích (pondělí od 18:00) a ...v Tomicích (středa od 19:00 v hasičárně). Info posílám emailem. ... Do kurzu se můžete přidat kdykoli, pokud bude volné místo. Při platbě kurzu (podzimní - zimní, zimní - jarní) stojí 1 skupinová lekce 120 Kč, jednorázový vstup 150 Kč. Můžete požádat o ukázkovou lekci zdarma. Vystavím vám i potvrzení pro pojišťovnu. V případě předem nahlášené absence lze nahradit hodinu na jiné lekci (pokud je volné místo) nebo místo sebe poslat náhradníka. Prosím kontaktujte mě přes kontaktní formulář níže, nebo telefonicky. Těším se na společné setkání a na to, co nám přinese!
6

KURZY PILATES

Od 14.9.2020 začínají nové kurzy (a končí na konci prosince). Cvičíme ve Voticích, Olbramovicích a Tomicích. Info posílám emailem. ... Do kurzu se můžete přidat kdykoli, pokud bude volné místo. Při platbě kurzu (podzimní - zimní, zimní - jarní) stojí 1 skupinová lekce 120 Kč, jednorázový vstup 150 Kč. Můžete požádat o ukázkovou lekci zdarma. Vystavím vám i potvrzení pro pojišťovnu. V případě předem nahlášené absence lze nahradit hodinu na jiné lekci (pokud je volné místo) nebo místo sebe poslat náhradníka. Prosím kontaktujte mě přes kontaktní formulář níže, nebo telefonicky. Těším se na společné setkání a na to, co nám přinese!
7

DEN SE DNEM PÁNEVNÍM 19.9.2020

Zvu Tě na celodenní sebepoznávací seminář plný cvičení, povídání a dobrot. • Poznáš a procítíš, co jsou svaly pánevního dna a co ne. • Zorientuješ se v jednotlivých vrstvách svalů pánevního dna a postupně si sama přijdeš na to, proč Ti jen aktivace svěračů od obtíží nepomůže. • Společně se vydáme na cestu objevování jeho správné aktivace a relaxace. • Seznámím Tě s prevencí močové inkontinence. • Zjistíš, jestli Tvoje pánevní dno potřebuje posílit nebo uvolnit. • Jednoduchými cviky si zkvalitníš produkci hormonů. •Vedle prevence osteoporózy je cvičení velkým přínosem pro ženy, které dlouho touží po miminku a nemůžou otěhotnět, nebo pro ženy, které chtějí své pánevní dno dostat opět do kondice; Pro maminky po porodu, pro ženy po operaci v malé pánvi. • Naučíš se bioenergetické cviky, které Ti pomohou proti stresu a únavě. Vedle pilates cviků na pánevní dno budeme cvičit metodou 3x3, která pracuje s pánevním dnem ve třech rovinách: fyzické, emoční, energetické a ve třech patrech: pánve, krku a plosky nohy. Datum a místo konání: Sobota 19.9.2020 v Jazykovce Votice na náměstí. Začátek v 9:00, předpokládaný konec v 19:00. Cena: 1.800,- Kč V ceně je malé občerstvení a čaje na celý den. Možnost přespání na místě (vlastní karimatka a spacák) za příplatek 200,- Kč. Možný společný oběd v restauraci U Modré kočky. Přihláška je závazná po zaplacení celé částky na č.ú: 2601046425/2010, do poznámky prosím uveďte své jméno a "seminář září". V případě dotazů volejte nebo pište: 777 809 058 hanama.stupcice@gmail.com www.chalupanazahrade.cz
8

KDE CVIČÍM?

... tam, kde jsem pozvána a po domluvě. PŘEHLED JEDNOTLIVÝCH KURZŮ A INFORMACE K NIM najdeš V SEKCI KURZY (PROKLIKNI SE HNED NEBO KLIKNI NA SRDÍČKO). Neváhej mě kontaktovat telefonicky, nebo přes kontaktní formulář níže.
9
KONTAKTUJTE MĚ
VAŠE JMÉNO
VÁŠ E-MAIL
PŘEDMĚT ZPRÁVY
SEČTI
VAŠE ZPRÁVA
Souhlasím s užitím mého jména a emailu dle těchto pravidel ochrany osobních údajů