Nabídka

Chalupa na zahradě není jen o bydlení. Pořádáme kurzy, semináře a různé workshopy. Výhodou seminářů pořádaných u nás na chalupě je malá skupina, která zaručuje individuální přístup a rodinná atmosféra na klidném místě.

Vím, jak snadno se informace zapomenou. Záleží mi na tom, abyste znalosti a dovednosti s lehkostí přenesly do svého každodenního života. Proto při opakování semináře dostanete 30% slevu. Objednejte se přes formulář níže, já Vám potom zašlu bližší informace a údaje k platbě.

Pánevní dno metodou 3x3 Školy pánevního dna 21.09.2019 - 22.09.2019

Srdečně Vás zvu na celodenní sebepoznávací seminář, na kterém budeme naše pánevní dno vnímat v kontextu tří pater těla a ve třech rovinách - fyzické, emoční a energetické. Společně se vydáme na cestu objevování správné aktivace a relaxace pánevního dna. Přijeďte za mnou do přírody padnout až na dno a zažít na vlastním těle, že v jednoduchosti je nejen síla, ale i krása. CENA: 1.900 Kč ( jednotná minimální cena lektorek ŠPD) ZAHRNUJE. Lehké občerstvení, bylinné čaje a kávu na celý den, zapůjčení karimatky, deky, polštářů. Hlaste se přes rezervační formulář níže. Počet osob - 10. Těším se na společné setkání! Hana Pořízková, lektorka Školy pánevního dna a zdravotního cvičení pilates "Cvičení pánevního dna je skryté. Nikdo jej nevidí a nedá se popsat do emailu, nebo zachytit na fotce. . Kdyby to možné bylo, tak nemá s pánevním dnem nikdo potíže. Ale přeci jen v jistém slova smyslu cvičíme. Jak? . Moderní fyzioterapie je postavená z velké části na tzv. stabilizačních cvicích a technikách inspirovaných vývojovou kineziologií. To znamená, že pacientku /klientku/ nastavíme do určité polohy podle přísných pravidel postavení a centrace kloubů atd. a svaly, které chceme probudit se touto polohou "chytnou samy". Často stačí na pohyb jen pomyslet a účinnější bývá jej ani NEudělat... " Renata Sahani
2

Na chaloupce s face yogou a arteterapií 18.10.2019 - 20.10.2019

Čas - nekoupíš, ale můžeš si ho užít. Máš li času nedostatek, žádný nebo málo pro sebe, chuť na změnu či jen v duši klid, zájem o utváření si vlastního života, omlazení těla i obličeje, znovunastartování elánu do dalších kroků v životě, zájem o podporu v rozhodnutí, jakým směrem se vydat dál... přidej se k nám - všechny změny začínají u nás samotných, nehledej je venku, přijeď strávit čas jen sama se sebou s příjemným programem, který je koncipován od cvičení přes arteterapii, zdravou stravu z lokálních surovin až po pobyt v přírodě k chuti být sama sebou i jít si za svými sny... Osvěžíme mysl i tělo - nemusíš vůbec umět cvičit ani být joginkou, omladíme obličej - nemusíš vůbec nic vědět o obličejové józe, budeme malovat a skrze barvy a tvoření se podíváme do svého nitra - nemusíš vůbec umět malovat, ale probudíš své hravé dětské já, které umí vše a miluje život... A O TO S NÁMI JDE, PROVEDEME TĚ A UŽIJEŠ SI TO. Cena 3.490, - Kč zahrnuje: ubytování, bezmasou polopenzi z domácích surovin, veškerý program a materiál k obličejové józe i arteterapii. Záloha 1.490, - Kč na účet 205 641 901 /0600, do zprávy pro příjemce prosím uveďte termín a místo konání akce, své místo si rezervujete včas na tel. 734 405 030 nebo mejlu michaela.sirna@post.cz. REZERVACE A INFORMACE Michaela Sirná tel. 734 405 030, michaela.sirna@post.cz, messenger https://www.facebook.com/Face-Yoga-Trainer-1830026680426585/ Jana Havlik https://www.facebook.com/arteterapieSjanou/
3

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PILATES V TOMICÍCH 27.03.2019 - 18.12.2019

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PILATES KAŽDOU STŘEDU OD 19:00 DO 20:00 V HASIČÁRNĚ V TOMICÍCH U OLBRAMOVIC. Od června cvičíme za pěkného počasí venku na hřišti. Přijďte se protáhnout.
4
KONTAKTUJTE MĚ
VAŠE JMÉNO
VÁŠ E-MAIL
PŘEDMĚT ZPRÁVY
SEČTI
VAŠE ZPRÁVA
Souhlasím s užitím mého jména a emailu dle těchto pravidel ochrany osobních údajů