Nabídka

Mám ráda vysokohorskou turistiku, v zimě běhání po lesích, v létě cyklistiku, celoročně svou rodinu. Ráda vařím Dobro Ty, ideálně z lokálních surovin, ať už na zahradě vypěstovaných od semínka nebo vlastnoručně nasbíraných po okolí. Medituju u pečení kváskového chleba. Pro radost si vyrábím vlastní kosmetické krémy, ořechové sýry, smetanové jogurty a co mě zrovna napadne. Modlitbou je mi už od dětství práce s bylinami, nedám dopustit na Bachovy květové esence. Sílu nabírám při práci s hlínou a kontaktem bosých nohou se Zemí. Jsem Boh a Tá.

Níže průběžně vkládám své nápady, postřehy, recepty, výrobní tajemství, kurzy vaření a tvoření, dopisy a slova lidí, s kterými se potkávám, nebo co mě zrovna napadne.
Ať je Ti to k užitku!

POZOR, UPŘESNĚNÍ MÍSTA NEDĚLNÍHO CVIČENÍ

Místo nedělního cvičení bude vždy upřesněno, podle aktuálního počasí. Dokud bude hezky, budeme pokračovat na fotbalovém hřišti, za špatného počasí zatím zůstáváme v Jazykovce Votice až do odvolání. Díky a těším se na společné cvičení!


2

POSILUJME IMUNITU

Pohyb na čerstvém vzduchu, živiny tělu prospěšné, které ovšem jíme s radostí a chutí, dobré rodinné zázemí a klid v duši. A spousta trpělivosti a shovívavosti k sobě samým při naplňování těchto zdánlivě jednoduchých a samozřejmých podmínek... To je potom to pravé bohatství.
3

NĚŽNÉ ÉTERICKÉ DUO

Chystám a koštuji vůni do aroma lampičky pro dnešní večerní hodinu pilates a co mi dnes voní? BERGAMOT (3 kapky) a YLANG YLANG (2 kapky). Vzniklo z toho něžné duo pro posílení imunity a zklidnění ducha. Protože bez klidu v duši nám žádné lékárenské přípravky ani byliny nepomůžou. Držme se! Pospolu i v sobě.
4

DOMÁCÍ BURÁKOVÉ MÁSLO

Když mám chuť na sladkou snídani a na zahradě ani v lese ještě (nebo už) neseženu žádné ovoce, miluju přidat k ovesné kaši lžíci burákového másla. RECEPIS NA MOJE DOMÁCÍ BURÁKOVÉ MÁSLO: Vyloupu pytel buráků, hodím na pánev a na sucho jemně osmahnu. Dám do mixéru s větší špetkou soli, lžíčkou březového cukru (chuť soli dohromady s cukrem je v másle boží) a dvěma lžícemi olivového oleje. Rozmixuju a sklínku schovám do lednice. A i bez cukru je máslo super. Pokud budeš zkoušet, budu ráda, když mi napíšeš, jak se Ti povedlo a hlavně jak chutnalo. A pokud Ti chybí obrázek, navštiv můj instagram!
5

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Začátkem školního roku jsem nejvíce bachovek mixovala dětem. Děti a bachovky jsou silný tandem. Jsou velmi senzitivní a výsledky se dostavují už po pár týdnech užívání. Velmi často si za neviditelnou nitku od srdíčka k srdci přitáhnou své maminky, které potřebují často podpořit v důvěře v sebe samu, nebo ke svým dětem, malým zrcátkům. A potom už je radost poslouchat, jak zvonečky cinkají společně.
6
KONTAKTUJTE MĚ
VAŠE JMÉNO
VÁŠ E-MAIL
PŘEDMĚT ZPRÁVY
SEČTI
VAŠE ZPRÁVA
Souhlasím s užitím mého jména a emailu dle těchto pravidel ochrany osobních údajů