Nabídka

Mám ráda vysokohorskou turistiku, v zimě běhání po lesích, v létě cyklistiku, celoročně svou rodinu. Ráda vařím Dobro Ty, ideálně z lokálních surovin, ať už na zahradě vypěstovaných od semínka nebo vlastnoručně nasbíraných po okolí. Medituju u pečení kváskového chleba. Pro radost si vyrábím vlastní kosmetické krémy, ořechové sýry, smetanové jogurty a co mě zrovna napadne. Modlitbou je mi už od dětství práce s bylinami, nedám dopustit na Bachovy květové esence. Sílu nabírám při práci s hlínou a kontaktem bosých nohou se Zemí. Jsem Boh a Tá.

Níže průběžně vkládám své nápady, postřehy, recepty, výrobní tajemství, kurzy vaření a tvoření, dopisy a slova lidí, s kterými se potkávám, nebo co mě zrovna napadne.
Ať je Ti to k užitku!

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Začátkem školního roku jsem nejvíce bachovek mixovala dětem. Děti a bachovky jsou silný tandem. Jsou velmi senzitivní a výsledky se dostavují už po pár týdnech užívání. Velmi často si za neviditelnou nitku od srdíčka k srdci přitáhnou své maminky, které potřebují často podpořit v důvěře v sebe samu, nebo ke svým dětem, malým zrcátkům. A potom už je radost poslouchat, jak zvonečky cinkají společně.
2
KONTAKTUJTE MĚ
VAŠE JMÉNO
VÁŠ E-MAIL
PŘEDMĚT ZPRÁVY
SEČTI
VAŠE ZPRÁVA
Souhlasím s užitím mého jména a emailu dle těchto pravidel ochrany osobních údajů