Nabídka

Mám ráda vysokohorskou turistiku, v zimě běhání po lesích, v létě cyklistiku, celoročně svou rodinu. Ráda vařím Dobro Ty, ideálně z lokálních surovin, ať už na zahradě vypěstovaných od semínka nebo vlastnoručně nasbíraných po okolí. Medituju u pečení kváskového chleba. Pro radost si vyrábím vlastní kosmetické krémy, ořechové sýry, smetanové jogurty a co mě zrovna napadne. Modlitbou je mi už od dětství práce s bylinami, nedám dopustit na Bachovy květové esence. Sílu nabírám při práci s hlínou a kontaktem bosých nohou se Zemí. Jsem Boh a Tá.

Níže průběžně vkládám své nápady, postřehy, recepty, výrobní tajemství, kurzy vaření a tvoření, dopisy a slova lidí, s kterými se potkávám, nebo co mě zrovna napadne.
Ať je Ti to k užitku!

BLIŽŠÍ INFO KE SKUPINOVÝM KURZŮM PILATES

Aktuální kurz začal 1. března 2020 a budeme společně cvičit do konce července. Přidat se můžete kdykoli, místa jsou ještě volná. Další kurz začne v září a budeme společně cvičit do konce prosince. Při platbě kurzu (letní, podzimní - zimní, zimní - jarní) stojí 1 skupinová lekce 100 Kč, jednorázový vstup 120 Kč.  V případě předem nahlášené absence lze nahradit hodinu na jiné lekci (pokud je volné místo) nebo místo sebe poslat náhradníka. Prosím kontaktujte mě přes kontaktní formulář níže nebo volejte na 777 809 058. Těším se na vás!


2

POSILUJME IMUNITU

Pohyb na čerstvém vzduchu, živiny tělu prospěšné, které ovšem jíme s radostí a chutí, dobré rodinné zázemí a klid v duši. A spousta trpělivosti a shovívavosti k sobě samým při naplňování těchto zdánlivě jednoduchých a samozřejmých podmínek... To je potom to pravé bohatství.
3

NĚŽNÉ ÉTERICKÉ DUO

Chystám a koštuji vůni do aroma lampičky pro dnešní večerní hodinu pilates a co mi dnes voní? BERGAMOT (3 kapky) a YLANG YLANG (2 kapky). Vzniklo z toho něžné duo pro posílení imunity a zklidnění ducha. Protože bez klidu v duši nám žádné lékárenské přípravky ani byliny nepomůžou. Držme se! Pospolu i v sobě.
4

DOMÁCÍ BURÁKOVÉ MÁSLO

Když mám chuť na sladkou snídani a na zahradě ani v lese ještě (nebo už) neseženu žádné ovoce, miluju přidat k ovesné kaši lžíci burákového másla. RECEPIS NA MOJE DOMÁCÍ BURÁKOVÉ MÁSLO: Vyloupu pytel buráků, hodím na pánev a na sucho jemně osmahnu. Dám do mixéru s větší špetkou soli, lžíčkou březového cukru (chuť soli dohromady s cukrem je v másle boží) a dvěma lžícemi olivového oleje. Rozmixuju a sklínku schovám do lednice. A i bez cukru je máslo super. Pokud budeš zkoušet, budu ráda, když mi napíšeš, jak se Ti povedlo a hlavně jak chutnalo. A pokud Ti chybí obrázek, navštiv můj instagram!
5

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Začátkem školního roku jsem nejvíce bachovek mixovala dětem. Děti a bachovky jsou silný tandem. Jsou velmi senzitivní a výsledky se dostavují už po pár týdnech užívání. Velmi často si za neviditelnou nitku od srdíčka k srdci přitáhnou své maminky, které potřebují často podpořit v důvěře v sebe samu, nebo ke svým dětem, malým zrcátkům. A potom už je radost poslouchat, jak zvonečky cinkají společně.
6
KONTAKTUJTE MĚ
VAŠE JMÉNO
VÁŠ E-MAIL
PŘEDMĚT ZPRÁVY
SEČTI
VAŠE ZPRÁVA
Souhlasím s užitím mého jména a emailu dle těchto pravidel ochrany osobních údajů